O firmie

Obiektywne Doradztwo Ubezpieczeniowe „Finance, to ponad trzy dekady doświadczenia na europejskim rynku ubezpieczeń i finansów.

Eksperci zatrudnieni w naszej firmie gwarantują najwyższej jakości usługi – zapewniając ciągłość i dbałość o interesy partnera biznesowego- zarówno osoby fizycznej jak i prawnej.

System naszej pracy; BEZPIECZNA ANALIZA, SKUTECZNE DORADZTWO, BEZPŁATNY SERWIS - wyróżnia nas z tłumu, gwarantując dopasowanie zabezpieczeń i inwestycji naszym partnerom na miarę Ich potrzeb, możliwości i oczekiwań.

Lokalizacja Firmy:

48-303 Nysa ul. Piłsudskiego 40/210-211

Oddział:

57-350 Kudowa Zdrój ul. Jana Pawła II 2/4

Profesjonalizm:

Ugruntowany wieloletnim doświadczeniem i ciągłymi szkoleniami zawodowymi.

Kompetentność, rzetelność, kreatywność, to cechy naszych doradców. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych analizując dynamicznie zmieniający się rynek.

Otwartość i szczerość:

Do każdego zadania podchodzimy pełni pasji i wyobraźni. Burzymy utarte schematy. Zawsze jesteśmy ciekawi i otwarci na pomysły i postawy innych. Potrafimy być samokrytyczni i naprawiamy swoje błędy.

Szacunek:

Jesteśmy pełni zrozumienia dla zróżnicowanych potrzeb i poglądów naszych partnerów zarówno w biznesie jak i pracy. Jesteśmy empatyczni. Każdy i w każdej sytuacji jest dla nas w danym momencie najważniejszy.

Chcemy być postrzegani jako:

  • TEAM profesjonalnych doradców
  • Spełniający oczekiwaniapartnerów biznesowych
  • Przyjaźni w kontakcie i w działaniu
  • Nowocześni i świeży w pomysłach
  • Gwarantujący stabilność
  • Odpowiedzialni w każdym wymiarze
  • Praktyczni i pragmatyczni
  • Pomocni w każdej sytuacji

Misja i wartości:

„Pomagamy w realizacji marzeń”, to nasze hasło.

Przez ponad 31 lat zbudowaliśmy nową jakość na rynku usług ubezpieczeniowo- finansowych . Skutecznie zaspokajamy potrzeby klientów indywidualnych i firm. Do każdego podchodzimy z szacunkiem i życzliwością. Tworzymy partnerskie relacje z naszymi pracownikami. Atmosfera panująca w naszych szeregach jest motywacją do osiągania szczytów w karierze zawodowej naszych współpracowników. Żywo przyczyniamy się do rozwoju społeczności, w której żyjemy.

Wartości naszej marki:

ODU „FINANCE, to firma z wieloletnim doświadczeniem, rzetelna i odpowiedzialna, a zarazem dynamicznie nadążająca za rynkiem, aktywnie nastawiona na potrzeby współczesnego klienta. Solidne fundamenty, dbałość i troska o partnera biznesowego, to esencja marki ODU „FINANCE.